Vyhledávání


Kontakt

Salón La Bella
Budějovická 2577
Písek
397 01

Tel.: 720 241 335

E-mail: marouskova25@seznam.cz

Prodlužování vlasů

 

 
EURO SO.CAP. – (hairextension) prodlužování vlasů toudo metodou patří mezi nejžádanější, nejšetrnější a nejbezpečnější způsob, jak prodloužit a zahustit vlasy. Vlasy aplikujeme pomocí metody prodlužování vlasů keratinem – tato aplikace je jedna z nejšetrnější k Vašim vlasům. Prodloužíme Vám vlasy a dokonale změníme image během několika hodin. Pracujeme s výrobky celosvětově uznávané italské firmy SO.CAP. Tato společnost má vedoucí postavení na trhu profesionálních vlasových a kadeřnických produktů pro prodlužování vlasů. Salón Slim&Face používá výlučně přírodní vlasy evropského typu. Můžeme Vám nabídnout širokou škálu odstínů, vlasy rovné, kudrnaté, s délkou dle Vašich představ. Vlasy jsou velice žádané, díky své výjimečnosti přizpůsobit se Vašim vlastním vlasům.. Za zavádějící ceny Vám vytvoříme dokonalý účes a prodloužíme vlasy, dle Vašeho přání. Výhodou tohoto způsobu je možnost opakované aplikace přidaného vlasu a není nutné je při každém posunutí nahradit vlasy jinými. Životnost, takto upravených vlasů je rok až dva, v závislosti na Vaší péči. Prodlužování pramenů se může provádět na jakoukoliv strukturu vlasů, na vlasy barvené nebo zesvětlované. Rozsáhlá nabídka poskytuje klientkám vybírat z mnoha barevných pramenů, různých zvlnění, typů a barev. Nastavené vlasy se mohou barvit, fénovat, žehlit i natáčet. Nedoporučuje se melírování a aplikace trvalé (tím poškozujeme nastavené vlasy a zkracujeme jejich životnost).
 
DOPORUČENÍ:
Při česání je důležité používat speciální hřeben se silikonovými štětinkami, které nenaruší spoje, dále superhydratační šampon na vlasy – vysoce výživný šampon obsahující komplex zvlhčujících složek podporujících poddajnost vlasu, obsahuje glycerin, který napomáhá zvlhčovat vlas.
 
NEVHODNÉ PRO KLIENTKY:
- zvýšená padavost vlasů, vyskytující se lysiny
 
Prodlužování a zahušťování vlasů je vhodné pro klientky, které mají malou hustotu vlasů, dále v případě, že je vlasová struktura velmi jemná a je potřeba dodat účesu větší objem.
Průměrný počet nových pramenů je cca 100 nových pramenů, při použití speciální masky a šamponů.
 
 
Naše kadeřnice si s Vámi ráda sedne a při dobré kávě Vám poradí a vysvětlí co a jak s prodlouženými vlasy